ArchiwumGaleria

„Radosne Święta z Fundacją Biedronki”.

Fundacja Biedronki sfinansowała produkty potrzebne do przygotowania świątecznych prezentów dla naszych podopiecznych. Dzięki udziałowi w programie „Radosne Święta z Fundacją Biedronki” 140 Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Marszałkach otrzymało prezenty. Trzeba tu zaznaczyć ,że nie pierwszy raz mogliśmy się spotkać z taką ofiarnością od Fundacji.

Program ” Radosne Święta z Fundacją Biedronki” edycja 2023 skierowany jest do placówek sprawujących opiekę nad seniorami. W tym roku zakwalifikowało się do niego 387 organizacji, w tym nasza! Wartość tegorocznej edycji programu wynosi ponad 1,3 miliona złotych. W skład paczek weszły: śliwki w czekoladzie, ptasie mleczko, miód, żel pod prysznic, herbata, kawa i ciastka.

Fundacja Biedronki pomaga osobom starszym, a dla nich święta to szczególnie trudny czas, który przypomina o braku bliskich oraz samotności.

Przekazane paczki dały wiele radości naszym Mieszkańcom, zainteresowanie ich sytuacją wywołało wzruszenie oraz wdzięczność. Serdecznie dziękujemy!

Related Articles

Back to top button
Skip to content