AktualnościArchiwum

„XVII Piknik w Ogrodzie- Jarmark u Hrabiny”.

13 czerwca w naszym Domu odbył się coroczny piknik w ogrodzie. Impreza integracyjna była sponsorowana przez Stowarzyszenie „Senior”, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Burmistrza Miasta i Gminy Grabów nad Prosną oraz wielu zaprzyjaźnionych sponsorów. TW tym roku był to już XVII Piknik w Ogrodzie a tematem przewodnim tegorocznej zabawy był „Jarmark u Hrabiny”. Piknik otworzyła dyrektor Domu- Katarzyna Kulok wraz z prezes Stowarzyszenia „SENIOR”- Katarzyną Ceynową- Marzęcką. Tradycją stało się pojawienie się w czasie imprezy Hrabiny von Bismarc- Bohlen, w którą wcieliła się terapeutka- Anna Sobczyk.

W imprezie wzięły udział zaprzyjaźnione Domy Pomocy Społecznej, Warsztaty Terapii Zajęciowej, zaproszeni Goście oraz Mieszkańcy tutejszego Domu.

Duża popularnością cieszyła się „swojska chata”, w której prym wiódł smalec z ogórkami kiszonymi. Ale także stoisko- koło fortuny, na którym można było wygrać fanty, takie jak: biżuteria, książki czy bibeloty różnego typu, stoisko z popcornem oraz watą cukrową.

Zabawę uświetnił występ orkiestry miejsko- gminnej „Don Bosco” z Marszałek oraz występ dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej z Marszałek. Do tańca zaprosił zespół „Trzy plus jeden” oraz Kapela GOK Galewice.

W trakcie zabawy odbyły się dwa konkursy: konkurs strzelecki (rzutki) oraz konkurs na najpiękniejsze stanowisko z rękodziełem.

Wyniki konkursu strzeleckiego:

I miejsce- Ewelina Pacholik- WTZ Doruchów

II miejsce- Kazimierz Włodarczyk- DPS Marszałki

III miejsce- Adam Kołyski- DPS Kalisz

Wyniki konkursu na najpiękniejsze stanowisko z rękodziełem:

I miejsce- DPS Kochłowy

II miejsce- DPS Rogowo

III miejsce- DPS Baszków

Related Articles

Back to top button
Skip to content